Xiaomi Mi Band 6 Özellikleri ve Fiyatı Açıklandı

0 20

Xiaomi Mi Band 6 özellikleri ve fiyatı ile ortaya çıktı. Xiaomi’nin en ünlü bileklik serisi yeni modeliyle beraber de iddiasını korumakta.

Xiaomi’nin uygun fiyatıyla dikkat çeken akıllı bileklik serisi Mi Band kaldığı yerden devam ediyor. Serinin bugün tanıtılan yeni üyesi özellikleri ve fiyatıyla beraber ortaya çıktı. Çıkan detaylara göre ise özellikle fitness için bileklik arayan kimselere muazzam bir alternatif geldiğini söyleyebiliriz. Zira yeni Mi Band 6’nın işlevsellikleri yoğunlukla fitness konusunda öne çıkmakta. Eğer fit bir vücuda sahip olurken sporunuzu da takip etmek niyetindeyseniz Mi Band 6 tam size göre olacak.

Ürün 1.56 inç AMOLED ekran ile birlikte geliyor. Toplamda 60 adet tema seçeneği bulunması muhtemel ürünün şarjı 14 gün gidebilecek. Aynı zamanda Mi Band 6’da 5 ATM suya dayanıklılık sertifikasının da bulunduğunu hatırlatalım. Mi Band 5’te dikkatimizi çeken adım sayma, kulaç sayma, yürüyüş modu, koşu modu ve bisiklet modu gibi özellikler Mi Band 6’da da mevcut. Üstelik Xiaomi yetkilileri bu özellikler üzerine daha fazla mesai harcadıklarını da belirttiler. Dolayısıyla özelliklerin daha yeni ve daha sağlıklı bir şekilde işlev göreceklerine hiç şüphe yok.

Xiaomi Mi Band 6 Özellikleri ve Fiyatı Ne Olacak

Söylentilere göre ilgili ürün birçok farklı modu içerisinde barındıracak. Xiaomi yetkililerinin fitness yapanlara özel ayrı bir çalışma gerçekleştirdiğini söylemek yanlış olmaz. Toplamda 60 adet çalışma modülü bulunacak akıllı bilekliğin 11 adet de spor modülü bulunuyor. Bu rakamların ilgili fiyat segmentindeki bir bilekliğe göre son derece şaşırtıcı olduğunu belirtebiliriz. Ürünün Nisan ayı içerisinde Avrupa’da satışa sunulması planlanmakta. Ülkemizdeki satış tarihi ise hâlâ tam olarak net değil.

Ürünün Avrupa ve Amerika fiyatı 50 birim üzerinden belirlenmiş vaziyette. 50 dolar ya da 50 euro seviyesinde çıkış gerçekleştirecek ürünün ülkemizdeki fiyatı tam olarak bilinmiyor. Mi Band 6 Türkiye fiyatı hakkında yorum yapmak da son derece zor. Zira değişken dolar kuru ve vergilendirmelere göre tahmin edilen oranların artıp azalması muhtemel. Xiaomi Mi Band 6 özellikleri ve fiyatı açıklandı. Yeni bir akıllı fitness bilekliği bekleyenler ilgili Xiaomi ürününe göz atabilirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.