Samsung iTest Apple Kullanıcıları İçin Açıldı

0 19

Samsung iTest Apple kullanıcıları için aktif. İlgili web sayfası sayesinde Samsung deneyimini kısa süreli olarak yaşamanız mümkün.

Akıllı telefon dünyasında iki adet devin varlığından net olarak söz edebilir. Bunlar da şüphesiz ki Samsung ve Apple olurlar. Her ne kadar Huawei de bir dönem bu rekabetin içerisine girse de an itibariyle ekarte olmuş durumda. Zira Amerika’nın Huawei’ye uyguladığı yaptırımlar işleri bu noktaya itmeyi başardı. Gün itibariyle Android dünyasını amiral gemi modellerinde Samsung temsil ederken iOS dünyasını ise Apple temsil etmekte. Bu iki firmanın rekabeti ise birçok yeniliği ve güncellemeye ortaya çıkartıyor. Samsung ise Apple tarafından müşteri çekmeye kararlı. Bunun için yeni reklam kampanyaları düzenlemeye başladılar.

Bu reklam kampanyalarından bir tanesi de Samsung iTest olarak öne çıkmakta. iTest ile beraber kısa süreli olarak Samsung deneyimi yaşamanız mümkün. Üstelik bu deneyimi direkt olarak bir Apple telefon içerisinde gerçekleştirme imkânınız mevcut. Sistemin çalışma mekaniği ise aslında son derece kolay. Web tabanlı bir Android arayüzü geliştiren Samsung bu sayede Android’i iOS kullanıcılarına tanıtmakta. İlgili web sayfasına Apple telefonunuz ile girmeniz şart. Böylece direkt olarak Android deneyimini Safari üzerinden yaşayabiliyorsunuz.

Samsung iTest Apple Kullanıcıları İçin Aktif

Birçok Apple kullanıcısının Android telefon tercih etmemesindeki temel neden bellidir. Genellikle bu neden kullanım alışkanlığı olarak nitelenmekte. Apple kullanıcıları Android telefon kullanamayacaklarını iddia etmekteler. Çünkü iOS ile Android sistemleri her ne kadar benzer olsalar da belirli noktalarda ayrılabiliyorlar. Dolayısıyla da Samsung, Android deneyimini Apple kullanıcılara yansıtmak adına böyle bir çalışma başlattı. Eğer Android kullanıp kullanamayacağınızı merak ediyorsanız iTest web sayfasını kullanabilirsiniz.

Web sayfasına girdikten sonra ekranınıza gelen QR kodu bir iPhone ile okutun. Sonrasında ise Safari tarayıcınızda direkt olarak Samsung Android deneyimini yaşama fırsatını bulacaksınız. Böylece Android kullanımını değerlendirmeniz ve bu değerlendirmeye göre satın alım kararı vermeniz mümkün. Aynı zamanda ilgili web sayfasına direkt olarak girerseniz de Samsung iTest Apple kullanıcıları için QR koda ihtiyaç duymadan açılmakta. Hangi yolla giriş yapacağınız ve deneyim kazanacağınız ise tamamen size kalmış.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.