Nintendo Switch Pro Özellikleri Ortaya Çıkıyor

0 36

Nintendo Switch Pro özellikleri belli oldu! Bu yazımızda sizlere yakın zamanda yayınlanmış olan Switch Pro’nun beklenenlerini paylaşacağız.

Nintendo Switch, hibrit özelliğiyle birlikte kullanıcıların oldukça dikkatini çekiyor. Dolayısıyla konsolu istediğiniz gibi ya evinizde ya da yanınızda oynama şansınız mümkün. Üstelik Switch’i Dock özelliğiyle birlikte televizyona bağlayarak diğer konsollar gibi oynama imkânınız da mevcut. Yayınlanan raporlara göre Nintendo Switch Pro, yakın zaman içerisinde oyun severlerle buluşacak. Bu yıl içerisinde mevcut Switch modelinin daha üst bir modeli piyasaya sürülmeye planlanmakta. Raporda yayınlanana göre Nintendo Switch Pro, OLED ekranla gelecek.

Nintendo, Switch ve Switch Lite modeliyle iki farklı şekilde oyun severlerin karşısına çıkıyor. Switch Pro modeliyse tek bir model olarak kullanıcılarla buluşacak. Nintendo Switch Pro’nun özellikleri oyun severleri oldukça tatmin edecek gibi görünüyor. Sizlerle birlikte Bloomberg’in yayınlamış olduğu özelliklere gelin hep birlikte göz atalım.

  • Yakın zamanda çıkacak olan Nintendo Switch 7 inçlik modeliyle karşımıza çıkıyor.
  • OLED ekrana sahip olacak.
  • OLED ekranların Samsung’dan alınması söz konusu. 
  • Nintendo Switch, 720p özelliğine sahip olsa da televizyona bağlandığında kullanıcılarına 4K grafik kalitesi sunacak.
  • Pil ömrü OLED ekran sayesinde uzun süreli olacak.

Nintendo Switch Pro Özellikleri Nelerdir?

Evde ve dışarıda konsol deneyimini yaşamak istiyorsanız Nintendo Switch Pro modeli tam size göre. Bu sayede evin istediğiniz alanında rahatlıkla oyun keyfini çıkartabilirsiniz. Dışarıya çıktığınızdaysa Nintendo Switch Pro size iyi bir yol arkadaşı olacaktır. Bloomberg raporlarında özelliklerin yayınlanmasıyla birlikte Switch, oyun severleri büyük beklentiye soktu. Oyun severlerin bu kadar beklentiye sokulması ile Nintendo’nun Switch Pro çıkış tarihini öne çekmesi mümkün. 

Ne zaman çıkış yapacağı hakkında resmi bir çıkış tarihi yayınlanmasa da kaynakların bu konu hakkında bazı tahminleri bulunmakta. Switch Pro’nun bazı yabancı kaynaklara göre Temmuz başlarında piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor. Fakat tahminlerin tutmama ihtimali olduğunu da belirtelim. Zira bütün dünyanın içerisinde bulunduğu pandemi süreci işlerin sarpa sarması muhtemel. Nintendo Switch Pro özellikleri açıklanmasına rağmen çıkacağı tarihin belli olmaması oyun severler tarafından olumlu bir şekilde karşılanmamakta. Switch’in çıkış tarihi ve özellikleri tam manasıyla açıklandığı zaman sizleri bilgilendireceğiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.