Google Pixel ASMR Reklamı Yayınlandı

0 20

Google Pixel ASMR reklamı büyük ses getirdi. Google, direkt olarak saf Android’i sunduğu telefonuna ciddi bir pazarlama uygulamakta.

Google’ın Pixel telefonları satış bazında ciddi başarılar elde etmese de teknoloji bazında öncü olmaya devam etmekte. Huawei cihazlarla beraber Google cihazların en iyi kamera performansına sahip olduklarını bilmekteyiz. Aynı zamanda yazılımsal olarak da Google en iyi cihazları geliştirmekte. Zira Google’ın kendi yazılımı olan Android’in saf halini Pixel ile deneyimleyebiliyorsunuz. Üstelik yeni Android güncellemelerinden, özelliklerinden ve sürümlerinden ilk olarak Pixel kullanıcıları haberdar olmaktalar. Google, yeni güncellemelerini direkt olarak Pixel telefonlarına sunuyor. Bu bağlamda Google Pixel’in teknolojiyi sadece kullanmayı değil takip etmeyi de seven kullanıcılar için biçilmiş kaftan olduğunu belirtelim.

Google 19 Mart 2021 tarihinde yeni Pixel sürümü hakkında ilginç bir video yayınladı. Her zaman değişik ve dikkat çekici reklamlarla görmeye alışkın olduğumuz firma bu geleneğini devam ettirdi. Video direkt olarak ASMR tarzında yapılan bir reklam. Son zamanların popüler akımı ASMR ile Google Pixel’i birleştiren bu reklam kullanıcılar tarafından ciddi oranda ilgi gördü. Reklamın son derece başarılı kurgulandığını da belirtmek gerek. Zira reklam bir ASMR videosunun bütün özelliklerini taşımakta. Dolayısıyla sadece ASMR izlemek adına da reklama göz atılması mümkün. ASMR severlerin ilgili reklamdan keyif alacaklarına hiç şüphe yok.

Google Pixel ASMR Reklamı

Reklamın büyük bir ilgi toplamasının yanı sıra Pixel cihazların da aynı durumu yaşadıklarını söyleyelim. Zira çıkış yaptığı günden beridir Pixel serisi kullanıcıların ilgi odağı olmakta. Her ne kadar Pixel’in ülkemizde resmi satışı bulunmasa da yurt dışında çok tutulan bir model olduğunu belirtelim. Sunduğu özelliklerle beraber hemen hemen her erişime imkân tanıyan cihazlar Google’ın iPhone’u olarak bilinmekte. Cihazların sunduğu stabilite iOS telefonlarla eş değer.

Eğer iyi bir kamera performansına sahip, stabil, güvenli, en güncel sürümlerle desteklenen bir telefon arıyorsanız Google Pixel cihazlara göz atın. Pixel cihazlar bahsetmiş olduğumuz bütün bu özellikleri sunmaktalar. Bunun için yurt dışı temelli tedarik yapan işletmelerle görüşmeniz mümkün. Google Pixel ASMR reklamı umarız sizin de ilginizi çeker.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.