Google Pixel 5A 5G İptal Edilmedi

0 16

Google Pixel 5A 5G iptal söylentileri yalanmış vaziyette. Google, Pixel serisinin yeni telefonlarını çıkartacağını duyurdu.

Google’ın Pixel serisi yeni nesil cihazlarla beraber aktif olarak devam etmekte. Pixel telefonların nevi şahsına münhasır bir kitlesi olduğunu da belirtelim. Her yerde bulunması mümkün olmayan bu cihazlar ülkemizde de resmi olarak satılmıyorlar. Fakat Avrupa ve Amerika’da satışı olan cihazların kullanıcı kitlesi de bir hayli az. Lakin elbette ki Google’ın bu konuda dev bir kullanıcı kitlesi beklentisi yok. Çünkü Google özünde bir telefon üreticisi firma değil. Pixel serisinin amacı ise Google deneyimini direkt olarak müşterilere sunabilmek. Bu bağlamda Google, Pixel serisine yapmış olduğu reklam kampanyaları ile bile niyetini belli ediyor. Pixel serisinin büyük bir satış hedefi kesinlikle yok.

Bu duruma karşın Google Pixel telefonların yakın bir zaman içerisinde iptal edileceği konuşulmaktaydı. Öyle ki bu söylenti aktif olarak birçok web sayfasında ve platformda dile getiriliyordu. Lakin an itibariyle ilgili söylentinin boşa çıktığını belirtelim. Zira Google yapmış olduğu duyuru ile beraber bu söylentileri tabiri caizse ezdi geçti. Google Pixel 5A 5G duyurusu yapıldı. Yakın bir zaman içerisinde ilgili cihazların çıkışı da planlanmakta.

Google Pixel 5A 5G İptal Değil

İlgili telefonların bundan önce duyurusu yapılmamıştı. Lakin bizler ortaya çıkan tasarım sızıntıları ile birlikte bu telefonun geldiğini görmüştük. Tasarım bazında son derece şık olan telefon en yeni Google teknolojilerini bünyesinde tutmakta. Bu bağlamda da Google ve saf Android hayranlarının Pixel serilerini sevdiklerini biliyoruz. Aynı zamanda Google Pixel cihazların en çok öne çıkan özelliklerinden bir tanesi de kameraları. Herhangi bir Pixel cihaz aldığınız durumda kamera konusunda problem yaşamanız mümkün değil. Zira mükemmel optimize edilmekte olan GCam ve lensler ile birlikte Google telefonlar en iyi kamera performansını veriyor.

Google muhtemelen bu unvanı yeni cihazıyla beraber de taşımaya devam edecektir. Google Pixel 5A 5G iptal edilmedi. Yakın bir zaman içerisinde duyurulan cihazlar için de herhangi bir çıkış tarihi söz konusu değil. Lakin pandemi sürecinin zayıflamasıyla beraber ilgili cihazları piyasada görmeye başlayabiliriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.