Apex Legends Mobile Beta Testleri Bu Ay Başlıyor

0 10

Apex Legends Mobile beta testleri bu ay içerisinde başlıyor. Popüler yapım artık mobil platformlarda da kendisi göstermeye başlayacak.

EA’in popüler battle royale yapımı Apex Legends, PC ve konsol platformlarındaki yükselişine hız kesmeden devam ediyor. Source Engine ile şekillenen oyun diğer EA yapımlarından farklı bir ekip tarafından koordine edilmekte. Bu günlerde EA her ne kadar memnun olunmayan bir firma olsa da Apex Legends için işler aynı değil. Oyuncular gerek gelen güncellemeler ve gerekse oynanış ile Apex Legends’i son derece beğeniyor. PUBG ve Fornite’tan sonra en fazla oynanan battle royale yapım Apex Legends olmakta. Bu durumun sonucunda ise oyunun mobl platformlara gelmesi kaçınılmazdı. Uzun süredir oyuncular EA’den Apex Legends’i mobil platformlara çıkartmasını bekliyordu.

Apex Legends’in mobil versiyonunun geleceği uzun zaman önce duyuruldu. Fakat uzun zamandır da bu duyurunun üzerine bir güncelleme paylaşılmadı. Apex’in sessiz sedasız güncellenmesine alışkınız. Çünkü oyuncular hatırlayacaktır ki ilgili yapım hiçbir duyuru gerçekleştirmeden çıkışını yapmıştı. Bunun sonucunda ise oyunun çıkışı herkese sürpriz olmuş, fazla beklenti yaratmayan yapım herkesi tatmin etmişti. Görünüşe göre Apex Legends ekibi ve EA mobil yapımları için de aynı taktiği uyguluyor. Sessiz sedasız geliştirilen Apex Legends Mobile için son yaklaştı. Oyunun beta testleri bu ay içerisinde başlayacak.

Apex Legends Mobile Beta Testleri Başlıyor

Oyunun beta testeri olmak için gereken şartlar hâlâ belli değil. Fakat yakın bir süre içerisinde şartların açıklanması bekleniyor. Ortaya çıkan iddialara göre EA sadık oyuncularını beta testeri yapmak istemekte. Bu bağlamda da oyunu aktif olarak oynayan kullanıcıların test sürecine katılması mümkün. Ancak elbette ki, Riot Games’in yaptığı gibi, basit bir beta testi formuyla beraber de oyuncu alınması mümkün. Apex Legends Mobile beta testleri yakında geliyor. Aynı zamanda oyunun Nintendo Switch için de çıkış yapacağını yeniden hatırlatmış olalım. Aktif olarak aylık 100 milyon oyuncu kitlesine sahip olan yapımın mobil kanatta alacağı başarılar da çok önemli. Bu başarılara göre EA yeni ve farklı projelerle ortaya çıkabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.